Psychoterapeutka Izabela Traczyk | O mnie

Jestem psychoterapeutką Gestalt. Ukończyłam szkolenie w Instytucie Gestalt w Krakowie, akredytowanym przez EAGT (European Association for Gestalt Therapy) oraz EAP (European Association for Psychotherapy). W swojej pracy terapeutycznej kieruję się uważnością, szacunkiem i odpowiedzialnością za proces, a także zasadami Kodeksu Etycznego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.
W terapii ważna jest dla mnie bezpieczna, spokojna przestrzeń do rozmowy. To miejsce, w którym można stopniowo przyglądać się temu, co trudne, ważne, niewypowiedziane albo powracające w codziennym życiu. Psychoterapia może pomóc lepiej rozumieć własne emocje, sposób budowania relacji oraz decyzje podejmowane w różnych obszarach życia. Jeśli chcesz porozmawiać o rozpoczęciu psychoterapii, możesz umówić pierwszą konsultację.